Umur Basım olarak; 1988 yılından bu yana basım sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip eden yatırımlarımız ile entegre tesisimizde müşterilerimize hizmet veriyor, sektörümüzün gelişmesine katkıda bulunuyoruz.

İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan toplam 120.000 metrekare üretim, hizmet ve depolama alanına sahip modern tesisimizde, her biri ayrı bir uzmanlık ve farklı makine parkı gerektiren 8 ürün grubunda üretim yapıyoruz. Her ölçekteki müşterimize kaliteden ödün vermeden hizmet vermemizin yanı sıra, değişik ülkelere yaptığımız ihracatla dünyanın her yerindeki müşterilerimizin basım ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyoruz.

1996 yılında ürün gruplarımıza dahil ettiğimiz ambalaj dolum üretiminde önceliğimiz olan ‘kalite’ ve ‘hijyen’den ödün vermeyerek sektörün en hijyenik üretim koşullarını oluşturduk. Gıda paketlemesi kategorisinde “BRC Food Kategori A” belgesine sahip ilk firma olmamızın yanı sıra, dolum ürünlerimizi Tarım Bakanlığı tarafından verilen “Gıda Üretim İzni” güvencesi, ıslak mendillerimizi ise Sağlık Bakanlığı’nın izni ile üretiyor ve bu belgelere sahip tedarikçilerle iş birliği yapıyoruz.

Ambalaj dolum alanındaki yatırımlarımız ile tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya ve beklentileri aşan düzeyde hizmet vermeye devam edeceğiz.